Kadın kolyesi hangi modeli size uygundu?

Yüz şeklimize uygun güneş gözlüğü nasıl alınır?
Yüz şeklimize uygun güneş gözlüğü nasıl alınır?
31 Ağustos 2021
Hepsini Göster
Kolye çeşitleri

Kadın kolyelerinin farklı türleri vardır. Bu kolyelerin tasarımı, şekli, malzemesi, boyutu ve tüm özellikleri birbirinden farklıdır. Kolyeler her tarza, bütçeye ve zevke göre tasarlanmaktadır. Aynı çeşit kolyeler, en iyi seçeneği seçmeyi zorlaştırıyor. Aşağıda en önemli kadın kolye türlerini görün ve en uygun kolyeyi nasıl seçeceğinizi öğrenin.

Kadın kolye çeşitleri

Gördüğünüz kolyeler genellikle aşağıdaki kategorilerden birine girer. Her birinin özel bir özelliği vardır ve belirli bir stile uygundur.

1. Aslak kolye

Bu kolye, takıya ilgi duyan herkesin mutlaka sahip olması gereken kolye çeşitlerinden biridir. Sarkıt kolye, en çok yönlü takılardan biridir ve sadece tarzınızı daha çekici kılmakla kalmaz, aynı zamanda kişiliğinizi de sergileyebilirsiniz. Bu kolyelerin plakaları farklı şekillerde tasarlanmış; Ay ve yıldızlar, ağaç, değerli taşlar ve… Bu kolye çeşidi hemen her tarza ve her stile uygundur.

2. Yaka veya gerdanlık kolye

Yaka ya da gerdanlık kolye en kısa kolye türüdür ve asılmadan boyuna takılabilir. Bu kolyeler metal, kurdele, kadife ve hatta deriden yapılabilir. Bu kolye çeşidi U şeklinde yakalı, yuvarlak yakalı ve dekolteli elbiseler için uygundur.

3. Kevlar veya yaka kolye (boğazbağlı)

Bu kolye türü de nispeten kısadır ve boyuna takılır ve çok az bir miktar asılır. Açık yakalı veya botlu giysiler için uygundur. Bu kolye, balo elbiseleri için harika bir tamamlayıcıdır.

Gerdanlıklar ve yakalar kadın kolye çeşiti

Gerdanlık kolye (sağda) ve Kevlar (solda)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir